images

O mnie

    W takim miejscu jak to, zazwyczaj pojawia się cytat kogoś znanego, kto rozczula się nad światłem, kadrem i chwilą, ale przecież łatwiej jest powiedzieć że robię to co lubię i dlatego fotografowanie tak ważnych chwil w życiu młodych ludzi sprawia mi niesłychaną frajdę, a potem to widać na moich zdjęciach!

    Każde nowe zlecenie jest dla mnie wyzwaniem, które staram się zrealizować jeszcze lepiej niż poprzednie.Reportaż ślubny wykonuje głównie w województwie Podkarpackim i Małopolskim ale jestem otwarty również na inne tereny czy kraje.     

     Działalność ślubna prowadzona od wielu lat , pozwoliła mi nabyć sporego bagażu doświadczenia , co teraz umiejętnie wdrażam w życie ukazując na moich fotografiach wulkan emocji który w was drzemie .  Jestem w stanie to uczynić zarówno dzięki swojemu mentalnemu przygotowaniu , jak również narzędziom w postaci aparatów czy obiektywów na których bazuje czyli: pełnoklatkowy aparat Canon 5D MIII i Canon 5D MII ,Canon 40D; Canon 135mm f.2.0 L ; Canon 24mm f.1.4 L II; Canon 50mm f.1,4; jak również Tamron 17-50 2.8f ; Samyang 14mm f2.8oraz: lampy Canon speedlite 430 EX oraz 580 ex II  ,itp . Do tego posiadam przenośne lapmy błyskowe do studia fotograficznego, które często wykorzystuję,Genesis Reporter 360 , Quantuum Dp 600 parasolki, softoboxy itp. ale wiadomo nie sprzęt robi zdjęcia :) Istotną też rzeczą w mojej pracy jest zezwolenie na fotografowanie w kościołach wydane przez Kurię Diecezjalną w Tarnowie które posiadam, a bez którego nie da się fotografować podczas liturgii świętej.

     Jeżeli choć trochę zainteresowała was moja osoba to zapraszam do oglądnięcia innych prac zaprezentowanych w galerii  lub blogu na facebooku :) www.facebook.com/filipskrabacz gdzie znajdują się same nowości z dodawanych zdjęć.