images

O mnie

     Nazywam się Filip Skrabacz i jestem fotografem a moją główną specjalnością jest fotografia ślubna . W swojej pracy stawiam przede wszystkim na reportaż a moje zdjęcia charakteryzują się pomysłowością i kolorem. Robię to co lubię i w swoją pracę wkładam całe serce, dlatego fotografowanie tak ważnych chwil w życiu młodych ludzi sprawia mi niesłychaną frajdę, a potem to widać na moich zdjęciach!

    Każde nowe zlecenie jest dla mnie wyzwaniem, które staram się zrealizować jeszcze lepiej niż poprzednie. Reportaż ślubny wykonuje głównie w województwie Podkarpackim i Małopolskim ale jestem otwarty również na inne tereny czy kraje.     

     Działalność ślubną prowadzę od ponad 12 lat ,a to pozwoliło mi nabyć sporego bagażu doświadczenia , co teraz umiejętnie wdrażam w życie ukazując na moich fotografiach wulkan emocji, który w was drzemie . 

W 2018r zostałem zwycięzcą plebiscytu ZIWA 2018 jako jeden z najlepszych usługodawców w branży ślubnej.  Zankyou International Wedding Awards (ZIWA) to pierwsze nagrody, które są przyznawane zarówno przez Pary Młode, jak i firmy z branży ślubnej. Jestem bardzo dumny, że zostałem tak wyróżniony. Dodatkowo zająłem II miejsce w  Ogólnopolskim konkursie Gali Branży Weselnej  jako Firma Roku 2018 w kategorii Fotografia i Filmowanie. Jestem członkiem Canon Professional Services. CPS to  wyspecjalizowana usługa dla profesjonalnych fotografów, którzy używają produktów firmy Canon, dzięki temu korzystam z priorytetowego wsparcia, szybkich napraw oraz ofert specjalnych firmy Canon.  

Jestem w stanie złapać wszystkie Wasze emocje zarówno dzięki swojemu mentalnemu przygotowaniu , jak również narzędziom w postaci aparatów czy obiektywów na których bazuje czyli: Pełnoklatkowy  bezlusterkowiec Canon EOS R6 ,pełnoklatkowe lustrzanki :Canon 5D Mark3 i Canon 5D Mark2 ; crop Canon 40D; Canon 135mm f.2.0 L ; Canon 24mm f.1.4 L II; Canon 50mm f.1,4; jak również Tamron 17-50 2.8f ; Samyang 14mm f2.8oraz: lampy Canon speedlite 430 EX oraz 580 ex II  yongnuo 685 ,itp . Do tego posiadam przenośne lapmy błyskowe do studia fotograficznego, które często wykorzystuję,Genesis Reporter 360 , Quantuum Dp 600 parasolki, softoboxy itp. ale wiadomo nie sprzęt robi zdjęcia :) Istotną też rzeczą w mojej pracy jest zezwolenie na fotografowanie w kościołach wydane przez Kurię Diecezjalną w Tarnowie które posiadam, a bez którego nie da się fotografować podczas liturgii świętej.

     Jeżeli choć trochę zainteresowała was moja osoba to zapraszam do oglądnięcia innych prac zaprezentowanych w galerii  lub blogu na facebooku :) www.facebook.com/filipskrabacz gdzie znajdują się same nowości z dodawanych zdjęć.