Fotograf Ślubny Jarosław

Nazywam się Filip Skrabacz. Fotografia ślubna to w głównej mierze  opowieść o dwojga zakochanych ludzi oraz  ich relacjach . Pragnę aby fotografia ślubna w moim wykonaniu była naturalna i ponadczasowa jedyna i niepowtarzalna

Zdjęcia ślubne Jarosław

Jeśli szukasz fotografa na swój ślub i mieszkasz w takich miastach jak Jarosław Przeworsk to dobrze trafiłeś. Pracuję głównie na Podkarpaciu i w Małopolsce ale dojadę też w inne rejony Polski. W swojej pracy stawiam głównie na ujęcia naturalne nie pozowane, chcę aby Wasza historia i to co was łączy było opowiedziane w najlepszy sposób. Często pracuje jak duch, więc goście weselni nie czują skrępowania a dzięki temu potrafię wyłapać te najlepsze momenty: śmiech, euforię, radość a czasem łzy szczęścia.

Fotografia ślubna Jarosław

Sesja ślubna może być wspaniałym uzupełnieniem reportażu z dnia wesela . Dlaczego większość par wybiera sesję plenerową w inny dzień?  Odpowiedź jest bardzo prosta.  Wyjazd na sesję plenerową wiąże się z czasem a jak sami zobaczycie na weselu ten czas bardzo szybko ucieka. Opuszczając gości w dniu wesela tracicie wiele cennych momentów, których nie da się powtórzyć czasem bywa też tak że pogoda na to nie pozwolili. W związku z tym sesja innego dnia jest najlepszym rozwiązaniem.

Ja jako fotograf ślubny jestem przygotowany na te 2 opcje niezależnie od tego którą z nich wybierzecie daję z siebie 100% swoich możliwości. Komfort czasu i luz bez obawy, iż sukienka się  pobrudzi a  garnitur rozedrze to tylko kilka powodów, które decydują o tym że nie ma sensu robić plener w dniu wesela.  Mimo iż umawiam się z parami młodymi na inny dzień to w dniu ślubu i tak wychodzimy przed lokal i robimy kilka ujęć portretowych abyście mieli pamiątkę jak wyglądaliście w tym dniu.  Co prawda na plener możemy mieć podobny makijaż podobną fryzurę ale to nie będzie już to samo.

Jako Fotograf Ślubny Jarosław

Dobry fotograf ślubny Jarosław

Dobry fotograf ślubny to taka osoba, która profesjonalnie podchodzi do powierzonych zadań.  Jest przygotowana zarówno pod względem technicznym jak i mentalnym.  Dobry fotograf doradzi wam w kwestii wyboru na przykład miejsca pleneru godziny rozpoczęcia w sesji ślubnej a co najważniejsze potrafi wykorzystać panujące warunki i stworzyć ponadczasową pamiątkę ślubną. Jako profesjonalny fotograf ślubny zawsze jestem w pełni przygotowany do realizacji swoich zleceń. 

Posiadam zapasowy sprzęt na wypadek awarii jednego z nich co daje mi komfort że gdyby coś się przydarzyło będę mógł kontynuować swoją pracę.  Niewiele par młodych wie o tym że zabezpieczenie materiału na kartach pamięci jest istotną sprawą.  Mój sprzęt fotograficzny pozwala na jednoczesne robienie zdjęć i od razu tworzenie kopii zapasowej dzięki czemu macie pewność że materiał który na niej się zapisuje nie ulegnie skasowaniu.

Martyna i Paweł wiosenna sesja w Rzeszowie

Ile kosztuje fotograf ślubny w Jarosławiu

 Jest to pytanie które stawia przed sobą wiele par młodych.  Przeszukując internet możemy trafić na różne ogłoszenia fotografów ślubnych a ich ceny kształtują się od 3000 zł. do 7000 zł. Za co płacimy zamawiając fotografa ślubnego na swoje wesele?  Płacimy przede wszystkim za doświadczenie, pewną rękę, komfort że zatrudniliście profesjonalną osobę oraz za to co otrzymacie finalnie po wykonaniu zlecenia.  Ja oddaję swoim parom młodym zdjęcia głównie w albumach i foto albumach a cały materiał udostępniam na pen drive w pięknym rustykalnym pudełku.  Opcji i wyborów jest wiele a w tym przypadku ogranicza nas tak na prawdę tylko wyobraźnia .

Mogę stworzyć dla Was coś wspaniałego, coś co po latach będzie piękną pamiątką i najważniejsze stawiam zawsze na jakość, więc materiał który dostajecie ode mnie jest z najwyższej półki. Jeśli macie ochotę zobaczyć jak to wygląda zapraszam do zapoznania się z moją ofertą.  Specjalnie dla par młodych przygotowałem różne pakiety które pomogą przy wyborze odpowiedniej opcji.

Przykładowe Sesje ŚLUBNE

Zdjęcia plenerowe 2021
Zdjęcia plenerowe 2022

Zainteresowały Was moje prace ? Napisz do mnie !