Fotograf na ślub Rzeszów

Plener

Portfolio plenerowe

„Miłość sama w sobie jest nie do pojęcia, ale dzięki miłości możemy pojąć wszystko”

Kobieta – gdy mówi ” tak ” to znaczy że “nie”, gdy mówi że nie jest wkurzona to znaczy że “jest” wkurzona , gdy mówi że jest zazdrosna to znaczy że jest zazdrosna , no przecież to takie proste i logiczne . Królestwo dla tego kto napisze streszczenie umysłu kobiety a najlepiej w tłumaczeniu na męski język 😉 Czasem masz ją ochotę udusić , a za chwilkę nie możesz przestać myśleć o niej , czasem bywa okrutna a czasem zabawna … Kobieta wiele ma obliczy i jeśli ją kochasz to kiedyś zrozumiesz że miłość jest prosta jak tożsamości trygonometryczne . 

AAAAAAAAA!!! Ale brednie i kłamstwa ! Tak naprawdę miłość to zlepek wielu emocji , to wyraz twojego stanu umysłu , wyraz twojego ego . Miłość to nieuleczalna choroba, która dopada nas z zaskoczenia jak ten słynny wirus i choćby się bronić przed nią rękami i nogami przyjdzie moment ,że poczujesz ją głęboko … a wtedy pozwól się przytulić … tylko nic nie mów bo słowa często ranią i przeszywają serce jak strzała … Dotyk i cisza bywają ukojeniem . Więc chodź i przytul mnie jak nigdy dotąd i bądź mój tak na zawsze … i CHILL .

Takie miałem ostatnio przemyślenia ale lepiej chyba oglądać zdjęcia ślubne , więc zapraszam was do przeglądania wybranych ujęć z pleneru

Zapraszam Was do oglądania