Fotograf ślubny Stalowa Wola

Cześć, fajnie że trafiliście na moją stronę! Nazywam się Filip Skrabacz i jestem fotografem ślubnym. Jeżeli tu trafiliście to oznacza że potrzebujecie fotografa na ślub w Stalowej Woli. Na co dzień nie mieszkam w mieście Stalowa Wola, jednak po wykonaniu już wielu reportaży ślubnych w tej miejscowości z wielką ochotą powracam tu gdy tylko nadarza się okazja.  Nie musicie się więc martwić kosztami ewentualnego dojazdu – u mnie wszystko jest wliczone w cenę usługi, a ja poszukując kreatywnych ludzi zaglądnę do każdego miasta 🙂 . Jeśli zainteresowały Was moje bajkowe zdjęcia ślubne i szukacie kogoś, kto w dyskretny a zarazem nowoczesny sposób sfotografuje Wasz wielki dzień, to zapraszam do zapoznania się z moją ofertą , którą przygotowałem dla zakochanych

Czym wyróżnia się moja fotografia ślubna ?

  • Naturalna pełna kolorów i ponadczasowa obróbka zdjęć
  • Brak reżyserowania wesela, to jest reportaż i fotografuje Was takimi jakimi jesteście
  • Dyskretna praca podczas reportażu ślubnego
  • Ubiór stosowny do danej imprezy okolicznościowej ( wtapiam się w tłum gości)
  • Pomoc i doradzanie w wielu sprawach związanych z organizacją dnia ślubu
  • Poradnik Pary Młodej – czyli zbiór informacji przydatnych na weselu, który Wam dostarczam 2 tygodnie przed uroczystością w postaci pliku PDF

Zdjęcia ślubne Stalowa Wola

Reportaż ślubny to bardzo istotna część pamiątki z dnia wesela. Piękne fotografie, nie tylko dokumentują najważniejsze chwile zwłaszcza takie jak: przysięga małżeńska , pierwszy taniec, ale także opowiadają prawdziwą historię o Waszej miłości. Zdjęcia ślubne jeżeli nie są reżyserowane, to można mówić, iż tworzą reportaż. To dzięki zdjęciom ślubnym po latach gdy sięgniecie po album , na Waszej twarzy pojawi się łezka wzruszenia , być może nawet uśmiech , gdy wspomnicie te piękne czasy. Nie ma co się oszukiwać , zdjęcia ślubne są wehikułem czasu , który przeniesie Was do tych cudownych chwil .

Ceremonia zaślubin jest najistotniejszym, ale nie jedynym punktem historii w reportażu ślubnym. Gdy fotografuje Wasze uśmiechnięte a czasem i zestresowane twarze w kościele, to zwracam uwagę na emocje , które Wam towarzyszą . Każda łezka , każde spojrzenie i gest nie umknie mojej uwadze.

Fotografia ślubna Stalowa Wola

Portfolio jak wybrać fotografa ślubnego w Stalowej Woli

Gdy zaczynacie szukać fotografa ślubnego to z całą pewnością  rozpoczynacie od … sprawdzenia portfolio ślubnego. Patrząc na obecne czasy , nikt nie jest zdziwiony takim obrotem sprawy, bo każdy wie jak odpowiedzialne zadanie chcecie powierzyć. Ślub to wyjątkowy czas , być może jedyny w Waszym życiu dlatego szalenie istotne jest, aby zdjęcia były piękne i ponadczasowe . Zdjęcia w Waszym albumie ślubnym są pamiątką, którą oglądacie przez długie lata wspominając te wyjątkowe chwile. Czy zgodzicie się więc iż wybór kreatywnego i profesjonalnego fotografa ślubnego jest pewnego rodzaju inwestycją? Ja jestem przekonany, że tak jest.

 Podczas przygotowań do ślubu robicie wszystko, aby uczynić ten dzień wyjątkowym. Odwiedzacie każdą piękną salę w Stalowej Woli albo w bliskich okolicach, szukacie najlepszych dekoratorów którzy stworzą dla Was wyjątkowe stylizacje ślubne, po prostu – dbacie o każdy, nawet najmniejszy detal . Jeśli te wszystkie istotne elementy, z którymi się utożsamiacie ,nie zostaną uchwycone w odpowiedni sposób na fotografiach ślubnych to pozostaną po nich tylko ulotne chwile. A przecież chcecie wspominać ten dzień nieskończenie wiele razy.

Dlaczego warto ze mną współpracować

Zdaję sobie doskonale sprawę, iż moim zadaniem jako fotografa ślubnego jest to, aby złapać emocje jakie Wam towarzyszą i relacje jakie są między Wami i rodziną . Dokładam wszelkich starań, aby utrwalić ten dzień w wyjątkowy sposób, tak aby po wielu latach gdy otworzycie album ślubny wróciły wspomnienia, wywołując Wasze szybsze bicie serca.

Podczas poszukiwań fotografa ślubnego w Stalowej Woli musicie w szczególny sposób zwrócić uwagę na galerię zdjęć i portfolio. Mam nadzieję że te wskazówki pomogą Wam wybrać tą właściwą osobę czyli profesjonalistę w swoim fachu .

  • Zobaczcie nie tylko wybrane zdjęcia plenerowe, ale całe reportaże . Musicie porównać czy tak samo świetne i dopracowane są zdjęcia z przygotowań , ślubu i zabawy weselnej. Dużo łatwiej jest wykonać piękne zdjęcia z pleneru, niż te podczas tańców i toastów przy stołach , gdzie panują z goła inne warunki oświetleniowe.
  • Przeszukaj stronę internetową wybranego fotografa i zobacz czy są na niej dłuższe historie, jeżeli nie ma to poproś o dostęp do takiej galerii .
  • Zapytaj fotografa jak długo pracuje w branży ślubnej. Mimo iż czas pracy nie jest głównym czynnikiem który decyduje o tym czy ktoś jest profesjonalistą czy też nie , da Wam to jakiś punkt odniesienia i będziecie wiedzieli czy zaufacie odpowiedniej osobie , a może i nie ?
  •  Zapytaj fotografa skąd czerpie wiedze na temat zdjęć i czy często bywał lub bywa na warsztatach ślubnych . Warsztaty oprócz tego że poszerzają portfolio zwłaszcza młodych niedoświadczonych fotografów są doskonałą okazją, aby podszkolić swoje umiejętności z zakresu fotografii. Natomiast gdy większość zdjęć z portfolio powstała w ramach warsztatów, to należy domniemać iż taka osoba niewiele ma wspólnego z profesjonalnym fotografem. A przecież chcecie powierzyć to zlecenie doświadczonemu fotografowi z kreatywnymi pomysłami , który odnajdzie się w każdej sytuacji

Stosując tych kilka porad unikniecie rozczarowania, gdy już w Waszych rękach wylądują fotografie ślubne.

Fotograf na wesele Stalowa Wola – zarys oferty

Fotograf ślubny Stalowa Wola poszukiwany. Ile musimy za to zapłacić?”, jest to jedno z najczęściej wyszukiwanych fraz przez narzeczonych w Internecie. Domyślam się, że wybór fotografa ślubnego w Stalowej Woli i okolicach nie jest prostą sprawą. Ilość ofert zarówno fotografa ślubnego , jak i kamerzysty, Dj-a, orkiestry bywa zatrważająca, a przecież musimy wybrać spośród nich tę jedną, najlepszą ekipę czy od fotografii czy od filmu lub muzyki.

Moja oferta składa się z kilku pakietów Jeżeli macie ochotę poznać bliżej ich skład zapraszam do zapoznania się z nią. Oprócz zwykłych pakietów ślubnych  możliwe są opcje dodatkowe, między innymi: sesja po za granicami kraju , dodatkowe fotoalbumy, czy odbitki. Nie pobieram dodatkowych opłat za dojazd do miasta Stalowa Wola. Szczegółowy cennik otrzymasz po wypełnieniu formularza kontaktowego który odnajdziecie na mojej stronie.

Formularz kontaktowy

Formularz kontaktowy

DD ukośnik MM ukośnik RRRR