ewelina-i-patryk-wesele-palac-ozansk

Ewelina i Patryk wesele Pałac Ożańsk

Ewelina i Patryk wesele Pałac Ożańsk

Uwielbiam takie momenty gdy staje się Waszym rodzinnym fotografem. Ewelina i Patryk to para u której w domu jestem po raz trzeci . Zaczęło się od Łukasza , potem Sylwek a teraz przyszedł czas na Ewelinę . Za każdym razem byłem z Wami i starałem się jeszcze lepiej pokazać to co umiem , złapać najlepsze momenty i opowiedzieć Waszą historię .

Do miejscowości Tuligłowy na Podkarpaciu jechałem już na pamięć – bo przecież co roku tam się pojawiałem , przy okazji kolejnych zleceń ślubnych w tej rodzinie. Po Ewelinie i Patryku nie było widać kompletnie zdenerwowania, no bo czym tu się denerwować , jak zaprasza się samych najbliższych i rodzinę, pogoda dopisuje i ma się świadomość że za chwilkę postawi się „kropkę nad i” po latach bycia ze sobą.

Ślub odbył się w kameralnym kościele w Tuligłowach , a po ceremonii udaliśmy się do znanego mi dobrze Pałacu w Ożańsku , gdzie nie raz już miałem okazję robić reportaż z wesela . Życzenia , obiad, potem piękny pierwszy taniec i zabawa do białego ranka z rewelacyjnym zespołem Lawa z Przemyśla. Dlaczego tak uważam – a dlatego żę zrobili piekielnie dobrą robotę . Zarówno pod względem wokalu jak i samej muzyki grali rewelacyjnie i śmiało mogę Wam ich polecić jeśli ktoś zastanawia się jaki zespół weselny wybrać .Tak w skrócie można opisać wielki dzień tej wyjątkowej pary młodej .  Zapraszam Was do oglądania jesiennej historii tych dwojga zakochanych .

Sala weselna – Pałac Ożańsk http://palac.ozansk.pl/

Suknia Impresja Rzeszów – http://www.impresjaslubna.pl/

MakeUP Joanna Stefanowska https://www.facebook.com/profile.php?id=100072621607819

Sesja ślubna – bulwary Rzeszowskie

Fotograf ślubny Filip Skrabacz

Ewelina i Patryk wesele Pałac Ożańsk

Po więcej zdjęć zapraszam na bloga

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *