Fotograf ślubny Łańcut

Jeśli szukasz fotografa na ślub i wesele w Łańcucie lub okolicach, to trafiłeś idealnie. Nazywam się Filip Skrabacz a fotografia ślubna, to moja życiowa pasja i praca którą kocham. Jeśli poszukujesz fotografa, który w naturalny sposób sfotografuje Wasze szczęście to czytajcie dalej.

Dobry fotograf ślubny Łańcut – jak wybrać

Wiele par młodych kładzie duży nacisk na przygotowania do ślubu. Wybieracie piękną salę weselną , wiele cudownych dodatków, dbacie o każdy szczegół , bo wiecie że to będzie najpiękniejszy dzień w Waszym życiu. Warto więc pomyśleć aby te wszystkie rzeczy zostały idealnie uchwycone, aby ten cały Wasz wysiłek nie poszedł na marne. Zatrudnienie więc profesjonalnego fotografa jest idealnym rozwiązaniem . Ale jak go znaleźć ? Portfolio fotografa ślubnego, to ważny czynnik, który musisz wziąć pod uwagę gdy stoisz przed wyborem usługodawcy. Dlatego poniżej zobaczysz moje wyselekcjonowane zdjęcia ślubne. Jeśli to dla Ciebie za mało, to koniecznie odwiedź zakładkę zdjęcia ślubne na tej stronie, tam znajdziesz także dłuższe historie. Zapraszam Filip Skrabacz

Fotografia ślubna Łańcut

Jak fotografuje ? Najlepiej jak się da ! Przede wszystkim dyskretnie, nie reżyseruje i nie mówię Wam jak się ustawiać. Chcę aby na zdjęciach było jak najwięcej realnych uczuć . Gdy natomiast jest potrzeba chętnie podpowiem na zasadzie pomocy . W swojej pracy kładę duży nacisk na naturalne zdjęcia . Będąc zwyczajnie sobą , bez udawania , bez dodawania czegoś co nie jest prawdą i co nie leży w Waszej naturze – tylko takie podejście sprawi, że Wasze zdjęcia staną się odzwierciedleniem rzeczywistości. Jeśli mimo to uznacie, że nie idzie Wam za dobrze , z chęcią podpowiem co wywołuje śmiech i wzruszenie i pokażę Waszą miłość w niepowtarzalny sposób.

Dlaczego warto ze mną współpracować

Wiem doskonale o tym, że moim zadaniem jako fotografa ślubnego jest to, aby uchwycić relacje jakie Was łączą , emocje jakie Wam towarzyszą i detale ślubne , które są wisienką na torcie . Wszystko to pragnę wyłapać tak, aby po wielu latach kiedy sięgniecie do albumu ślubnego wróciły wspomnienia, wywołując szybsze bicie serca.

Co zawiera moja oferta ślubna

Każdy pakiet ślubny zawiera reportaż z dnia wesela oraz sesję tego samego dnia ale większość par młodych a w zasadzie wszystkie pary wybierają jednak plener w innym dniu, co oczywiście jest najlepszym dla Was rozwiązaniem. W pakietach ślubnych znajdziecie albumy i fotoalbumy w kolorystyce takiej jaką lubicie, w oprawie takiej która przetrwa próbę czasu i po latach będzie świetnym wehikułem czasu. Zdjęcia wyselekcjonowane dostajecie na pen drive w eleganckim rustykalnym pudełku a dla gości robię galerię na mojej stronie w której umieszczam te zdjęcia, aby każdy z Waszych gości mógł ściągnąć to co mu odpowiada.

Sesje w plenerze

Mam nadzieje, że zainteresowałem Was 😀