Fotograf ślubny Mielec

Jeśli jesteś na etapie poszukiwania fotografa na ślub i wesele w Mielcu, to trafiłeś znakomicie .

Nazywam się Filip Skrabacz, a fotografia ślubna, to moja życiowa i wymarzona praca , która daje mi 100% satysfakcji. Jeśli zależy Wam na cudownych , naturalnych zdjęciach ślubnych to zapoznaj się z moim portfolio

Fotografia ślubna Mielec

Wiele par młodych wybiera efektowną salę weselną , dba o różne dodatki o każdy szczegół , który potem zachwyca, gdyż wszyscy wiedzą że ten dzień będzie wyjątkowy a chwile magiczne. Chcecie więc aby te wszystkie rzeczy na które poświęciliście tyle czasu zostały idealnie uchwycone, aby Wasz wysiłek nie poszedł na marne. Powierzenie tego zlecenia osobie która jest profesjonalistą z wieloletnim doświadczeniem wydaje się być właściwym wyborem . Ale jak go znaleźć ?

Fotograf na wesele Mielec

Dobry fotograf ślubny Mielec

Dobry fotograf ślubny to taka osoba ,która w sposób profesjonalny podchodzi do zleconych zadań.  jest przygotowana zarówno pod względem technicznym jak i mentalnym.  Dobry fotograf ślubny z Mielca lub okolic pomoże wam z wyborem miejsca pleneru godziny rozpoczęcia ,a co najważniejsze jest w stanie wykorzystać panujące warunki i przygotować pamiątkę ślubną która po latach będzie pięknym snem do którego z chęcią wrócicie.

Jako profesjonalny fotograf ślubny zawsze jestem w pełni przygotowany do zleceń.  Posiadam najnowszy sprzęt fotograficzny zawsze w podwójnej albo potrójnej liczbie na wypadek awarii jednego z nich. Dzięki temu mam komfort że gdyby nastąpiła niespodziewana awaria jednego z nich będę mógł kontynuować dalej swoją pracę.  Niewiele par młodych wie o tym że zabezpieczenie materiału na kartach pamięci jest istotną sprawą.  Moje aparaty fotograficzne pozwalają na jednoczesne wykonywanie zdjęć i od razu tworzenie kopii zapasowej . Taki sposób działania sprawia,  że macie pewność, iż materiał który na niej się zapisuje nie ulegnie skasowaniu.

Jako fotograf ślubny w Mielcu mam niełatwe zadanie – fotografując Was w tych niezwykłych chwilach biorę na swoje barki odpowiedzialność za jakość Waszych wspomnień. Często jest tak , iż na dzień ślubu wyczekujemy , a te dni do wybranego terminu dla jednych ciągną się w nieskończoność a dla innych biegną tak szybko, że nawet nie wiecie kiedy już trzeba ubierać suknię ślubną. Często słyszę od was , że zadbaliście o wiele detali , ale co wam po nich jeśli nie zostaną w należyty sposób utrwalone .

Jestem perfekcjonistą i uwielbiam swoją pracę , w związku z tym duży nacisk kładę również na detale , które są istotnym elementem udanego reportaży ślubnego. Mam nadzieje i liczę na to z całego serca, że to co robię i w jaki sposób wyrażam siebie trafi do was a nasze wspólne ścieżki połączą się i będę mógł opowiedzieć Waszą historię .

Zapytacie mnie dlaczego akurat mi macie zaufać i czym się wyróżniasz na tle innych . Odpowiem wam w kilku słowach …

Czym wyróżnia się moja fotografia ślubna ?

  • Naturalna , autorska i ponadczasowa obróbka zdjęć ślubnych
  • Brak reżyserowania wesela, to jest reportaż więc fotografuje Wasze szczęście takie jakie jest w realu
  • Praca podczas reportażu ślubnego niczym duch , w dyskretny sposób
  • Ubiór idealny do danego zlecenia ( wtapiam się w tłum gości)
  • Pomoc i doradztwo w wielu kwestiach związanych z organizacją dnia wesela
  • Mój autorski “Poradnik Pary Młodej” – czyli zbiór wielu informacji przydatnych na ślubie czy weselu, który Wam udostępniam w postaci pliku PDF

Szukasz fotografa w Mielcu lub bliskiej okolicy?
Najistotniejsze są Wasze oczekiwania – w związku z tym musicie sprawdzić:

– Portfolio wybranego przez siebie fotografa
– Kilka reportaży / historii ślubnych
– Zdjęcia z pleneru to nie wszystko, należy sprawdzić też jak zdjęcia wyglądają z przygotowań, detali, kościoła, pierwszego tańca i zabaw na sali weselnej
– Czy kolory oraz ujęcia czyli warsztat pracy fotografa to jest właśnie to czego oczekujecie
– Ostatnim etapem jest umówienie się na sesję narzeczeńską z fotografem i poznanie go bliżej

Profesjonalny Fotograf ślubny Mielec

Mam nadzieję ,że wrócicie i zostaniecie na dłużej