Fotograf ślubny Podkarpacie

Cześć, bardzo fajnie że trafiliście do mnie ! Nazywam się Filip Skrabacz i jestem profesjonalnym fotografem ślubnym. Jeżeli tu jesteście to oznacza, że szukacie fotografa ślubnego w województwie Podkarpackim . Wykonałem wiele reportaży ślubnych i z wielką ochotą pomogę wam utrwalić te piękne chwile. Mieszkam w stolicy Podkarpacia więc nie musicie się martwić kosztami ewentualnego dojazdu – u mnie wszystko jest wliczone w cenę usługi.

Szukając kreatywnych ludzi zaglądnę do każdego miasta 🙂 . Jeśli przyciągnęły Was moje bajkowe zdjęcia ślubne a potrzebujecie kogoś, kto w dyskretny a zarazem nowoczesny sposób sfotografuje ten wielki dzień, to zachęcam Was do zapoznania się z moją ofertą , którą przygotowałem dla moich wyjątkowych zakochanych

Czym wyróżnia się moja fotografia ślubna ?

 • Naturalna wypełniona kolorami , ponadczasowa obróbka zdjęć
 • Nie reżyseruje wesela, to jest reportaż a ja fotografuje Was takimi jakimi jesteście
 • Dyskretna praca niczym duch podczas wykonywania zdjęć ślubnych
 • Ubiór stosowny do danej imprezy okolicznościowej ( wtapiam się w tłum gości)
 • Pomoc i doradztwo w wielu sprawach związanych z organizacją dnia ślubu
 • Stworzyłem dla was Poradnik Pary Młodej – czyli zbiór informacji przydatnych na weselu

Zdjęcia ślubne Podkarpacie

Reportaż ślubny to najważniejsza część pamiątki z dnia ślubu. Cudowne fotografie, nie tylko dokumentują najważniejsze momenty takie jak: przysięga małżeńska , plener ślubny, ale również opowiadają prawdziwą historię o Waszej miłości. Naturalne zdjęcia ślubne jeżeli nie są w żaden sposób reżyserowane, wówczas tworzą prawdziwy i realny reportaż. Zwłaszcza dzięki tym wyjątkowym zdjęciom ślubnym po latach gdy sięgniecie na półkę po album lub fotoksiążkę , w Waszych oczach pojawi się łezka wzruszenia , a nawet uśmiech , gdy przypomnicie sobie te pamiętne czasy. Musicie być świadomi tego , że zdjęcia ślubne są wehikułem czasu , który przeniesie Was do tych cudownych , romantycznych chwil .

Ślub kościelny czy też humanistyczny jest najistotniejszym, ale nie jedynym punktem historii w reportażu ślubnym. Gdy fotografuje Wasze szczęśliwe a czasem wyjątkowo zestresowane twarze w kościele, to zwracam uwagę na emocje , które Wam towarzyszą . Każda łezka , każdy gest nie umknie mojej uwadze ja po prostu wyłapuje morze endorfin .

Fotografia ślubna Podkarpackie

Portfolio jak wybrać fotografa ślubnego na Podkarpaciu

W momencie gdy zaczynacie przeszukiwać internet aby odnaleźć Waszego fotografa ślubnego to z całą pewnością  zaczynacie od … sprawdzenia jego portfolio ślubnego. Obecna czasy podporządkowane są pod komórki i nikt nie dziwi się takim obrotem sprawy, bo każdy wie jak odpowiedzialne zadanie chcecie powierzyć komuś kogo przecież nie znacie.

Ślub to cudowny czas , dla większości z Was jedyny w Waszym życiu, dlatego szalenie istotne jest, aby fotografie były piękne i ponadczasowe . Zdjęcia ślubne w Waszym albumie są pamiątką, którą będziecie oglądali przez długie lata przypominając sobie te wyjątkowe chwile. Czy zgodzicie się z tą tezą iż wybór kreatywnego i profesjonalnego fotografa ślubnego jest pewnego rodzaju inwestycją? Ja zdecydowanie jestem przekonany, że tak jest.  

Gdy przygotowujecie się do ślubu robicie wszystko, aby uczynić ten dzień wyjątkowym pod każdym względem. Odwiedzacie każdą piękną salę na Podkarpaciu , szukacie najlepszych dekoratorów którzy stworzą dla Was wyjątkowe stylizacje ślubne, lub też sami troszczycie się o wiele dodatków , aby wszystko było spójne i atrakcyjne dla oka. Po prostu – dbacie o każdy, nawet najmniejszy detal . W momencie gdy wszystkie te istotne elementy, a z którymi się z wiadomych względów utożsamiacie , nie zostaną uchwycone w odpowiedni sposób na zdjęciach ślubnych to zostaną Wam tylko ulotne chwile. A przecież chcecie wspominać ten dzień miliony razy.

Dlaczego warto ze mną współpracować

Zdaję sobie doskonale sprawę, iż moim obowiązkiem jako fotografa ślubnego jest to, aby wyłapać wszystkie emocje jakie Wam towarzyszą . Wszystkie relacje jakie są między Wami i rodziną . Dokładam więc wszelkich starań, aby zatrzymać ten dzień na fotografiach pełnych endorfin w wyjątkowy sposób, tak aby po latach, kiedy zaglądniecie znowu do albumu ślubnego wróciły wspomnienia, wywołując Wasze szybsze bicie serca i być może łezkę wzruszenia

Atrakcje Podkarpacia – Zamki Podkarpackie

Jako fotograf ślubny zwiedziłem wiele miejsc zarówno w samym województwie Podkarpackim jak i w innych miastach. Wiele osób zadając sobie pytanie: gdzie udać się na sesję ,myśli wyłącznie o Bieszczadach. Ja myśląc o tym województwie mam trochę inne spojrzenie bo spędziłem tu połowę życia.

Podkarpacie to nie tylko wspaniałe góry, z wyjątkowymi i pięknymi widokami, ale także historia, o których dzisiaj tak mało się mówi . Ja dostrzegam też inne rejony, chociażby : miasta zdrojowe czyli – Iwonicz Zdrój i Rymanów Zdrój, Krosno – Miasto Szkła , Jasło , cerkwie i zamki , skanseny , wodospady ale też lotnisko w Jasionce, chociaż obecnie już trudniej w tych rejonach robi się zdjęcia, ze względu na sytuację polityczną. Jeśli chcecie zobaczyć jakie miasta i miejsca odwiedziłem zerknijcie do moich wpisów i historii ślubnych na mojej stronie internetowej

Podczas poszukiwań fotografa ślubnego w województwie Podkarpackim musicie w znaczący sposób zwrócić uwagę na galerię zdjęć i portfolio fotografa. Liczę, że te wskazówki pomogą Wam wybrać tą właściwą osobę czyli profesjonalistę w swoim fachu .

 • Musicie zobaczyć nie tylko wybrane zdjęcia plenerowe, ale również całe reportaże . Powinniście porównać czy tak samo świetne i dopracowane są zdjęcia z każdego etapu wesela tzn. z :przygotowań , ślubu i zabawy weselnej. Prościej jest wykonać piękne zdjęcia z pleneru, niż te gdy cała sala się bawi, i te podczas toastów przy stołach , gdzie panują całkiem inne warunki oświetleniowe.
 • Sprawdź stronę internetową fotografa i zobacz czy znajdują się na niej dłuższe historie ślubne, jeśli ich nie ma to zapytaj o dostęp do takiej galerii .
 • Warto pytać, bo kto pyta nie błądzi więc jeśli wybrany fotograf nie posiada informacji o sobie napiszcie do niego , a na pewno Wam powie jak długo pracuje w branży ślubnej. Mimo iż czas pracy nie jest głównym wyznacznikiem, który wpływa na to czy ktoś jest profesjonalistą czy też nie , będziecie mieli pewien obraz i da Wam to jakiś punkt odniesienia.
 •  Zadaj pytanie skąd czerpie wiedze na temat zdjęć i czy często bywał lub bywa na warsztatach ślubnych . Warsztaty , które dla osób początkujących są potrzebne aby poszerzyć portfolio są doskonałą okazją, aby podszkolić swoje umiejętności z zakresu fotografii. W sytuacji gdy zdecydowana większość zdjęć powstała na warsztatach, to należy podejrzewać iż taka osoba niewiele ma wspólnego z profesjonalnym fotografem. A przecież chcecie powierzyć to zlecenie doświadczonemu fotografowi z kreatywnymi pomysłami , który odnajdzie się w każdej sytuacji
 • Stosując tych prostych porad unikniecie rozczarowania, gdy już w Waszych rękach wylądują fotografie ślubne.

Fotograf na wesele Podkarpacie – zarys oferty

Fotograf ślubny Podkarpackie poszukiwany. Ile musimy za to zapłacić?”, jest to jedno z najczęściej wpisywanych fraz przez przyszłych narzeczonych w google. Zdaję sobie sprawę, że wybór profesjonalnego fotografa ślubnego na Podkarpaciu nie jest prostą sprawą. Ilość znalezionych ofert i fotografa ślubnego i kamerzysty, Dj-a czy orkiestry bywa zatrważająca, a przecież musimy wybrać spośród nich tę jedną, najlepszą ” ekipę od zadań specjalnych ” . Moja oferta składa się z kilku pakietów ślubnych , ale też są możliwe opcje dodatkowe, takie jak: sesja po za granicą , dodatkowe fotoalbumy, pen drive, czy odbitki. Szczegółowy cennik otrzymasz po wypełnieniu formularza kontaktowego który odnajdziecie na mojej stronie.

Formularz kontaktowy

Formularz kontaktowy

DD ukośnik MM ukośnik RRRR