Martyna i Darek wesele Biała Przystań

Martyna i Darek wesele Biała Przystań

Martyna i Darek wesele Biała Przystań

Martyna i Darek – Was to chyba na długo zapamiętam   Zjawiskowa para młoda , cudna suknia ślubna , łzy szczęścia na ceremonii , wybuchowy taniec w chmurach , kameralne ale intensywne wesele a w tym wszystkim moje gapiostwo Tak czasem bywa , że jak człowiek nie jest wyspany ( bo dzieciaki męczą po nocach)  wystarczy chwila nie uwagi i może dojść do nieszczęścia . Jadąc na wesele tej sympatycznej pary i będąc już obok domu pani młodej , niestety ale miałem dość poważny wypadek samochodowy. Na szczęście mi nic się nie stało , ale auto oberwało mocno.    

Mimo takiej stresującej sytuacji zaraz na samym początku reportażu , jako profesjonalista nie pozwoliłem aby emocje ( te negatywne) wzięły górę i skupiłem się maksymalnie na tym po co przyjechałem. W efekcie udokumentowałem piękną historię tych dwojga zakochanych , którzy doczekali swojego wielkiego dnia mimo, iż pandemia pokrzyżowała ich pierwotne plany a wesele musiało zostać przełożone . „Co się odwlecze to nie uciecze” jak mawia przysłowie dlatego Martyna z Darkiem wzięli ślub i bawili się  w lokalu Biała Przystań w miejscowości Łęki Dolne. Muszę tutaj przyznać że piękny wystrój tego lokalu i bardzo miła obsługa zrobiło na mnie duże wrażenie. Wiele ciekawych , oryginalnych dodatków , smaczne jedzenie i klimat – tak ten lokal z całą pewnością ma klimat do którego z chęcią bym wrócił. Myślę że duża zasługa w tym leży po stronie DJ-a w tym przypadku to był DJ TOBI który swoim repertuarem i pomysłowością rozgrzewał parkiet do czerwoności . Jednym słowy para zadbała o wiele rzeczy  aby ten dzień był wyjątkowy.

 Niestety z Martyną i Darkiem nie było mi dane udać się na sesję plenerową w innym dniu , gdyż pani młoda obawiała się o zdrowie swojego dziecka, które w tym czasie nosiła pod sercem. W momencie kiedy piszę tego bloga na świecie jest już maleństwo , które powiększyło rodzinę . Zapraszam Was do oglądania tych pięknych chwil. – Martyna i Darek wesele Biała Przystań

Biała Przystań w miejscowości Łęki Dolne – https://bialaprzystan.pl/

DJ – Formacja muzyczna TOBI – DJ na Wasze Wesele  https://www.facebook.com/fmtobi

Suknia Ślubna – Salon Impresja Rzeszów http://www.impresjaslubna.pl

Garnitur – FHU KUDI https://www.facebook.com/kudikoszule

MakeUp – Joanna Krzystyniak z Dębicy https://www.facebook.com/makeup.joannakrzystyniak

Fryzura – Renata Baczyńska z Dębicy https://m.facebook.com/FASHION-STYLE-287647851257259/

Wystrój –  Od serca Dekoratorki https://www.facebook.com/projekty.od.serca/

Foto budka https://www.facebook.com/FabrykaWspomnienTobi/

Tort  – Piotr Rydz z Tarnowa  https://www.facebook.com/Cukiernictwo-Artystyczne-Piotr-Rydz-357099257741837/

Słodki stół ciasta https://www.facebook.com/cukierniabassara

Wystrój samochodu  – Kwiaciarnia w Dębicy https://www.facebook.com/MagiaKwiatowDebica

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *