Wesele Karoliny i Krystiana – Dom Weselny Na Wzgórzu w Grudnej Górnej
Wesele na Wzgórzu Grudna Górna odbyło się w malowniczym miejscu na Podkarpaciu, jakim jest Dom Weselny Na Wzgórzu w Grudnej Górnej. Karolina i Krystian – pełni energii i radości – zaprosili swoich najbliższych na wyjątkowe przyjęcie, które na długo pozostanie w ich pamięci.
Nazywam się Filip Skrabacz i jako fotograf ślubny z Rzeszowa miałem okazję towarzyszyć im podczas tego dnia i uchwycić najpiękniejsze momenty – od przygotowań poprzez kościół , pierwszy taniec, aż po spontaniczną zabawę na parkiecie.
Dom Weselny Na Wzgórzu w Grudnej Górnej – popularna sala weselna na Podkarpaciu
Dom Weselny Na Wzgórzu w Grudnej Górnej to miejsce, które od lat przyciąga pary młode z całego regionu. Położony w spokojnej okolicy lokal oferuje przestronne sale weselne oraz piękne otoczenie z cudownym ogrodem, które świetnie sprawdza się podczas organizacji przyjęć ślubnych.
Pary planujące wesele w tej okolicy często wpisują w Google frazy takie jak „dom weselny na wzgórzu grudna górna” czy „wesele grudna górna”. Nic dziwnego – to miejsce łączy eleganckie wnętrza z kameralną atmosferą.
Przygotowania i przyjazd gości na wesele
Już od pierwszych chwil widać było, że będzie to wyjątkowy dzień. Goście przybywali do sali weselnej w Grudnej Górnej w doskonałych humorach, a młoda para z niecierpliwością czekała na rozpoczęcie przyjęcia. Karolina i Krystian to bardzo młoda i energiczna para, dlatego od początku było wiadomo, że wesele będzie pełne spontanicznych momentów i dobrej zabawy.









Drużki w zielonych sukienkach – piękny akcent wesela
Jednym z charakterystycznych elementów tego wesela były druhny Karoliny. Wszystkie drużki pojawiły się w eleganckich zielonych sukienkach, które doskonale komponowały się z wystrojem sali i tworzyły spójną kolorystycznie oprawę przyjęcia. Takie detale mają ogromne znaczenie w fotografii ślubnej – podkreślają styl uroczystości i sprawiają, że zdjęcia wyglądają jeszcze bardziej efektownie.








Ślub w kościele pw. Miłosierdzia Bożego w Sędziszowie Małopolskim
Gdy nadszedł już czas i stanęli przed wejściem do kościoła , można było wyczuć lekki stres na ich twarzach i chociaż twardo mówili że wszystko jest dobrze , po drżącym głosie pani młodej wnioskowałem że jednak tak nie jest 🙂 Emocja czasem bywają silniejsze niż odgłosy, które do nas dochodzą z zewnątrz .
Do kościoła w Sędziszowie Małopolskim Karolinę wprowadzał tata . Uwielbiam ten moment wyczekiwania i przejścia przez środek taty z córką, którą prowadzi do ołtarza . Gdy już ruszyli za dziećmi z obrazem można było odczuć że z minuty na minutę jest coraz lepiej ,następowało takie oswojenie z sytuacją że wszyscy patrzą na nich . Sam moment wejścia i wyjścia z kościoła opisuje też w moim poradniku dla par młodych o którym możecie więcej poczytać tutaj –> PORADNIK PARY MŁODEJ a jak lubicie bardziej ślub cywilny to zapraszam do wpisu Ślub Cywilny w Rzeszowie .
























Sala kolumnowa centralna kameralna – którą wybrać
Dom weselny Na Wzgórzu oferuje różne rodzaje sal w których może odbyć się piękne wesele. Jest duża sala kolumnowa która jakiś czas temu została rozbudowana , sala centralna i kameralna. Karolina i Krystian zdecydowali że wybiorą salę centralną , a biorąc pod uwagę liczbę gości był to strzał w dziesiątkę. Przed wejściem zostali przywitani chlebem i solą a potem delektowali się i cieszyli oko bo sala wyglądała zjawiskowo .
Zdjęcia z wesela w Domu Weselnym Na Wzgórzu
Poniżej możecie zobaczyć wybrane zdjęcia z reportażu ślubnego Karoliny i Krystiana. Fotografia ślubna pozwala zatrzymać w kadrze najważniejsze momenty – od wzruszeń po radosną zabawę na parkiecie.






Pierwszy taniec Karoliny i Krystiana
Jednym z najbardziej wzruszających momentów wieczoru był oczywiście pierwszy taniec. Karolina w pięknej sukni ślubnej i Krystian w eleganckim garniturze zaprezentowali romantyczny układ taneczny, który spotkał się z ogromnym aplauzem gości. Takie chwile są zawsze jednym z najważniejszych elementów reportażu ślubnego – emocje, spojrzenia i reakcje gości tworzą historię, która pozostaje na zdjęciach na długie lata.












Zabawa weselna w Domu Weselnym Na Wzgórzu
Parkiet w Domu Weselnym Na Wzgórzu w Grudnej Górnej szybko zapełnił się tańczącymi gośćmi. Wesele Karoliny i Krystiana było pełne energii, śmiechu i spontanicznych momentów. Dobra muzyka w wykonaniu zespołu CORT , świetna atmosfera oraz zaangażowanie gości sprawiły, że przyjęcie trwało do późnych godzin nocnych.




























Sesja ślubna w Zamku w Łańcucie
Kilka dni po weselu spotkaliśmy się ponownie, aby wykonać sesję ślubną w wyjątkowym miejscu – w Zamek w Łańcucie. To jedna z najpiękniejszych rezydencji arystokratycznych w Polsce i doskonałe miejsce na romantyczną sesję zdjęciową. Elegancka architektura zamku, ogrody oraz historyczny charakter miejsca tworzą niezwykłą scenerię dla fotografii ślubnej.



















Inne sale weselne na Podkarpaciu
Jeśli zastanawiacie się jaką salę weselną wybrać, zobaczcie również inne miejsca, w których tworzyłem piękne reportaże ślubne na Podkarpaciu Gdzie zrobić wesele Podkarpacie
Jeżeli natomiast rozważacie inne ciekawe miejsca na ślub i wesele w okolicach Rzeszowa, zobaczcie również reportaż z Leśnego Dworu w Żyznowie, gdzie znajdziecie bardziej kameralny klimat przyjęcia LEŚNY DWÓR ŻYZNÓW lub BOCARLO TRYŃCZA
Fotograf na wesele Grudna Górna i okolice
Jeśli planujecie swoje wesele w Domu Weselnym Na Wzgórzu w Grudnej Górnej lub w innych salach weselnych na Podkarpaciu i szukacie fotografa ślubnego, który stworzy naturalny reportaż pełen emocji – zapraszam do zapoznania się z moją ofertą koniecznie napisz wiadomość fotograf ślubny Rzeszów

