images

Fotoksiążka

NOWOŚCI w ofercie FOTOKSIĄŻKI ŚLUBNE Rzeszów Tarnów

Fotoksiążka określana też jako FOTOAlbum to przede wszystkim umieszczone na twardych stronach wasze zdjęcia ze ślubu . Same zdjęcia poukładane są w formie projektów tworząc ciekawe kolaże.

Pakiet ślubny składa się z Fotoalbumu (fotoksiążki ) ślubnego w rozmiarze 30x30 cm i dwóch fotoalbumów ( fotoksiążek)  w formacie 20x20 cm, wszystkie oprawione są w eko-skórę lub nubuk. Jest to wspaniała pamiątka na lata zarówno dla was jak i najbliższych. Często pary młode zamawiając taki pakiet ślubny dla siebie zostawiają jedną dużą fotoksiążkę a dwie mniejsze mogą być wspaniałym prezentem dla rodziców.

Każdy fotoalbum ( fotoksiążka)  zawiera 10 rozkładówek w których umieszczam tyle zdjęć ile tylko chcecie. W tym celu tworzę dla was specjalny projekt każdej rozkładówki a wcześniej wysyłam wam na meila do zatwierdzenia. Jeśli chcesz zobaczyć jak to wygląda kliknij TUTAJ Oczywiście jest możliwość wyboru większej ilości rozkładówek według indywidualnych ustaleń. 

Standardowa gramatura rozkładówek to 800 gramów/m2, co daje grubość 0,86 milimetra.  Grubość ta i technologia wykonania zapewniają im niespotykaną sztywność. Zamawiając taki pakiet ślubny macie do dyspozycji wiele kolorów okładek, oraz możliwość wyboru dodatków takich jak Grawer na pierwszej stronie , czy też okienka ze zdjęciem itp Można zobaczyć jak to wygląda klikając kliknij TUTAJ