Sesja ślubna w Tatrach o wschodzie Łapszanka

Sesja ślubna w Tatrach o wschodzie Łapszanka

Czy bywają pary doskonałe? Hmmm … patrząc na Natalię i Dominika musze stwierdzić z całą pewnością że tak jest. Gdy poznacie ich świetne charaktery, gwarantuję Wam, że będzie ogień . A jeśli do tego  dołożymy jeszcze piękną sesję plenerową w klimatach górskich to mamy przepis na cudowne wspomnienia . Ta wyluzowana para młoda trafiła do mnie jak większość osób z polecenia . Na pierwszym naszym spotkaniu byli zachwyceni moimi pracami , dlatego liczyłem, że gdy zobaczą swoje zdjęcia , radość i wielka ekscytacja nie zejdzie im z ust. Czy tak się stało hmmm . Przeczytajcie do końca a się przekonacie .

Przygotowania pełne luzu

Natalia i Dominik, dzień przed weselem przeczytali mój poradnik pary młodej i w dniu ślubu postawili na totalny luz. Pewnie dlatego wszystko wyszło tak doskonale . Pani młoda niczym celebrytka pięknie prezentowała się w szlafroku a u jej boku nie mogło zabraknąć najbliższych osób.

Gromada dziewczyn z hukiem otworzyła szampana , a w tle nie zabrakło śmiechu i zabawy . Czasem zdarza się tak, że muszę rozbawiać panią młodą aby uśmiechnęła się do zdjęć . W tym przypadku Natalia miała wrodzony talent jeśli tak to można określić do uśmiechania się. Może po prostu tak ma , może tak wyszło ale ewidentnie blask szczęścia w jej oczach był widoczny na każdym ujęciu. ,Pewnie dlatego osoby, które znajdą się w jej otoczeniu zostają zarażone tym optymizmem a potem przekłada to się na wspaniałe ujęcia. Bo tak jak wiele razy to podkreślam uśmiech to połowa sukcesu udanego zdjęcia.  

 Etap przygotowań to często okres kiedy dochodzi do was, że to już ten czas, że za chwilkę zacznie się … Nic takiego jednak nie działo się w przypadku Dominika , na pełnym luzie , lekko zamyślony szykował się do wyjścia . Zastanawiałem się wtedy o czym on ta myśli . Czy jego głowę zaprzątają myśli o : ślubie , pierwszym tańcu , a może o …. Mustangu którym miał za chwilkę pojechać do kościoła ?  🙂

Klimatyczny ślub wklasztorze OO. Bernardynów Żurawiczki

Kościół w Żurawiczkach jest obiektem dość charakterystycznym. Spiralna budowa niczym Koloseum sprawia wrażenie potężnego obiektu. W środku jednak spotykamy bardzo klimatycznie urządzoną świątynię , która jednak nie jest tak duża jak wskazywała by bryła budowli widziana z daleka . Tu też sakramentalne TAK powiedzieli sobie narzeczeni.

Ceremonia zaślubin była przepiękna , tudzież opatrzona cudowną melodią prosto ze skrzypiec utalentowanej dziewczyny. Cała ta otoczka zarówno pięknych dekoracji , muzyki i klimatycznego kościoła , sprawiała że ten ślub stał się wyjątkowy. Można było wyczuć te endorfiny które unosiły się w powietrzu . Upust tym emocjom dali sami młodzi kiedy wyszli z kościoła krzycząc ze szczęścia . Tak właśnie tworzy się piękne historie …

Przyjęcie na Sali weselnej Bocarlo w Tryńczy

Lokal który wybrali małżonkowie , znałem dobrze , bo bywałem już nie raz na tej sali . Wiedziałem w związku z tym co mnie czeka . Dużo przestrzeni , piękne dekoracje , dobre oświetlenie czyli to na co zwracam zawsze uwagę , właśnie tutaj było . Idealnie wpasował się w tą salę zespół EFEKT , który zarówno wyjątkową muzyką, świetnym wokalem , jak i rewelacyjnymi światłami ze sceny nakręcał cały parkiet do nieustannej zabawy. 

Światła zespołu często mają duże znaczenie na efekt końcowy zdjęć i w tym przypadku śmiało mogę polecić ten zespół bo zarówno dobrze bawią gości weselnych jak i doskonale współpracują z fotografem w tym przypadku ze mną 🙂 Na tym może zakończę mały spam reklamowy i przejdę do pary młodej , która doskonale dopasowała wesele do swoich oczekiwań, ale i także do oczekiwań swoich gości. 

Taniec w chmurach

Po życzeniach od gości weselnych ,Natalia i Dominik wkroczyli razem na parkiet . Krok za krokiem, unosili się w rytmie muzyki do piosenki “Stumblin in “, jakby tańczyli na miękkich chmurach, poniekąd też tak było, gdyż cała sala została okryta delikatną zasłoną ciężkiego dymu. Każdy ruch, każdy gest mówił o wspólnej przeszłości i przyszłości, którą zamierzali razem zbudować. Widoczne na ich twarzach promienie radości oddawały magię tego momentu, kiedy to świat zniknął w tle, a liczyła się tylko tańcząca para.

Goście patrzyli z podziwem, widząc w ich tańcu nie tylko zmysłową harmonię, ale też symbole silnego związku, który przetrwa próby czasu. No przynajmniej mam taką nadzieję 😛 To był taniec, który przemawiał do serc wszystkich obecnych, zostawiając piękne wspomnienia na zawsze, i co tu dużo mówić tylko i wyłącznie dobrze uchwycona fotografia może oddać unikalny moment tego wyjątkowego dnia . W związku z tym prężyłem się i starałem ile tylko mogłem, aby ten magiczny czas zatrzymać na moich zdjęciach .

Plener w Tatrach przełom Łapszanki

Zdarzają się czasem takie sesje plenerowe , na które jadę z wielką ciekawością  . Mówię tu zwłaszcza o miejscach , gdzie nie miałem okazji jeszcze się pojawić. Tak też było w przypadku tego wyjazdu. Wspólnie z Natalią i Dominikiem udaliśmy się na zdjęcia plenerowe u podnóża Tatr, i nie tak jak zawsze na zachód słońca, lecz na piękny wschód . Wyjechaliśmy parę minut po północy , potem była długa droga w samochodzie, by chwilę przed pojawieniem się pierwszych promieni naszej najjaśniejszej gwiazdy dotrzeć na miejsce .

W głowie miałem dużo pomysłów i kadrów, które chciałem wykonać . Przeszukując wiele stron internetowych  widziałem pełno ujęć z tego miejsca, ale nie znalazłem jednego . W związku z tym w mojej głowie pojawił się  plan aby wykonać zdjęcie o wschodzie tyłem do gór. Jak pomyślałem tak też uczyniłem i tak właśnie powstał pierwszy kadr z tego wspólnego wypadu fotograficznego . Czy warto jechać tak wcześnie z rana, zapytacie mnie pewnie ? .

O ile będąc przed tą wyprawą stawiałbym bardziej na piękny zachód , tak mając worek doświadczenia jakie nabyłem, muszę Wam zdradzić, że moje poglądy na ten temat mocno się zmieniły i już nie jestem aż takim zagorzałym zwolennikiem tylko zachodów . Zostawiam wam więc ocenę tych zdjęć . Dajcie znać w komentarzach

MakeUp https://www.facebook.com/pedzlemalovane/

Suknia ślubna https://studioavangarda.pl/

Winietki , śpiewniki https://stronawesela.pl/

Animatorki https://www.facebook.com/AnimacjeWariacjeWeronikaSzatan

Zapraszam też do innych wpisów na mojej stronie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *