Fotograf ślubny Tarnów

Fotograf ślubny Tarnów

Fotograf ślubny Tarnów


Szukacie fotografa ślubnego w Tarnowie lub okolicach ? Znakomicie trafiliście 🙂 Nazywam się Filip Skrabacz i profesjonalnie zajmuję się fotografią ślubną. Wykonuję zdjęcia ślubne od wielu lat głównie na terenie Małopolski i Podkarpacia ale jestem otwarty na całą Polskę jak też inne kraje. Utrwalam Wasz reportaż z ślubu oraz dnia wesela, wykonuje plenery jak również sesje narzeczeńskie.

Jestem fotografem, który łapie bezcenne momenty ,wychwytuje łzy szczęścia i wulkan emocji jaki w Was drzemie. Staram się nie układać Was , nie reżyseruje dnia ślubu po prostu jestem z Wami , ale w wyjątkowy sposób – niewidzialny sposób. Dużo moich par młodych mówi , że jestem niczym duch , pojawiam się i znikam, pracuje ale mnie nie widać. To doskonała zaleta fotografa ślubnego, dzięki temu dostajecie ujęcia bez reżyserowania , bez ustawiania , po prostu szczere i prawdziwe .

Zdaję sobie doskonale sprawę , że emocje na zdjęciach są istotne, to właśnie dzięki nim wracają wam wspomnienia po latach . Jeżeli taki sposób pracy i patrzenia na fotografię ślubną Wam odpowiada, to sprawdźcie moje zdjęcia a potem napiszcie do mnie na czym wam zależy . Koniecznie zaglądnijcie do portfolio i historii ślubnych .

Fotograf Ślubny Tarnów

Fotograf na ślub Tarnów – jak wybrać fotografa ?

Nie ma tak naprawdę jednego i właściwego określenia jak powinien prezentować się fotograf ślubny i jaki powinien mieć styl. Wydaje się, iż najlepszym rozwiązaniem może być zaciągnięcie opinii od znajomych, którzy pomogą Wam dokonać wyboru najlepszego fotografa na ślub i wesele. Zdarza się jednak tak, że to co podoba się waszym przyjaciołom , nie koniecznie musi porywać wasze gusta . Dlatego zapraszam was do mojej galerii zdjęć ślubnych tam poznacie mój styl i sposób w jaki wykonuje ujęcia ślubne.

Koniecznie zobaczcie zdjęcia zarówno z pleneru jak z reportażu ślubnego.
Jeśli macie ochotę zobaczyć na żywo albumy ślubne, foto-albumy lub fotoksiążki to zapraszam was do siebie. Podczas spotkania będę mógł Wam zaprezentować moje materiały z których są wykonane albumy. Macie do dyspozycji całą gamę różnych kolorów i wybieracie takie jakie dla was są najbardziej odpowiednie. jeśli moje zdjęcia was zachwyciły to kolejnym etapem powinno być spotkanie ze mną.

Fotograf na wesele Tarnów jak pracuję

 
Fotograf ślubny Tarnów Filip Skrabacz

Chcesz wiedzieć jak Pracuję?
Gdy wykonuję swój zawód i jestem na zleceniu kieruje się kilkoma prostymi, ale jakże skutecznymi zasadami oto one :

1 Fotografuje jak Duch Jestem niewidzialny, działam z ukrycia i dzięki temu fotografowane osoby nie czują presji, oraz wyglądają naturalnie. Taki sposób działania sprawia że fotografowane osoby nie krępują się , a dzięki temu osiągamy cel jakimi są naturalne zdjęcia ślubne.


2.Fotografuję z różnych pozycji dzięki temu moje ujęcia i kadry są niebanalne ciekawe a co najważniejsze – urozmaicone . Czasem jestem w centrum wydarzeń, a czasem poza nim i wyłapuje te najlepsze emocje i najciekawsze momenty.


3.Mam w sobie radar na ciekawe ujęcia ciągle obserwuję wszystko co się dzieje dookoła . Nieustannie jestem w pełnej gotowości aby wyłapać te relacje między ludźmi, które są niezwykle istotne.


4.Grunt to dobry plan mimo iż na weselu często wiele rzeczy dzieje się spontanicznie, lubię mieć zawsze w głowie plan jak dane ujęcie powinno wyglądać. Jeszcze zanim nacisnę spust migawki aparatu mam już w głowie pomysł jak to zdjęcie powinno wyglądać, ale nie oczekuje od was pozowania bo najczęściej najlepiej wychodzą ujęcia spontaniczne i takie ,które idą prosto z serca.


Jeśli macie ochotę zobaczyć więcej zdjęć koniecznie sprawdźcie moje wpisy w Historiach Ślubnych albo plenery ślubne z Polski i z zagranicy

Fotografia ślubna Tarnów ile kosztuje

Będąc na etapie poszukiwania dobrego fotografa na swój ślub i wesele zastanawiacie się ile taka usługa powinna kosztować. Specjalnie dla was przygotowałem kilka różnych pakietów ślubnych, które różnią się od siebie: ilością zdjęć, wielkością albumów i rodzajem . Wszystko po top aby trafić w wasze gusta no i nie ma co się okłamywać – portfel 🙂

Musicie wiedzieć, że bajkowe zdjęcia muszą mieć bajkową oprawę , po to aby te pamiątki pozostały wam na lata. Ceny fotografów ślubnych jak też pewnie sprawdziliście potrafią ogromnie różnić się a przedział i rozpiętość jest wielka od 3000-8000 zł . Dlatego jeśli zainteresowały Was moje prace i chcecie aby znajomi mówili o Waszych zdjęciach ślubnych : ” wow Oni mają bajkowe ujęcia nie to co my” to napiszcie mi kilka słów o sobie, o tym czego oczekujecie

 

Wypełnij formularz aby otrzymać spersonalizowaną ofertę fotografii ślubnej w Tarnowie

O co pytać fotografa ślubnego z Tarnowa

Jeśli fotograf ślubny z Tarnowa nie pokazuje wielu reportaży na spotkaniu w biurze albo na stronie internetowej , to nie dajcie sobie wmówić, że to kwestia RODO 😉 Jeśli ktoś pracuje w branży ślubnej wiele lat , nie powinien mieć problemu z pokazaniem wielu różnych reportaży. Każdy lubi “pomacać” i poczuć to za co przyjdzie mu potem zapłacić. Mogę zaprezentować Wam moje gotowe albumy ślubne, które specjalnie przygotowałem dla zakochanych par młodych.

 Wielu fotografów myśli że zachęci parę młodą oddając np 2000 zdjęć? Pytanie brzmi: ” kto te zdjęcia potem będzie oglądał”, ale chyba najważniejsze jest pytanie : czy zależy wam na jakości czy na ilości? U mnie tak wyglądają albumy , lecz pełną ofertę znajdziecie w zakładce OFERTA

Profesjonalny Fotograf ślubny Tarnów

Mam nadzieję ,że moja praca spodobała się wam 🙂

Fotografia ślubna , zdjęcia rodzinne , portrety. Najczęściej bywam na Podkarpaciu ( Stalowej Woli , Dębicy , Łańcucie , Ropczycach , Rzeszowie , Jarosławiu , Tarnobrzegu, Mielcu, Jaśle, Kolbuszowej, Przemyślu, ) w Małopolsce ( Tarnowie , Brzesku , Bochni , Nowym Sączu , Krakowie ) ale też odwiedzam inne rejony Polski

Fotograf Filip Skrabacz / Rzeszów, / Województwo podkarpackie / Poland tel +48666370870 /

SESJA W BARCELONIE I SESJA ŚLUBNA W BIESZCZADACH I ZDJĘCIA PLENEROWE 2021R I ZDJĘCIA PLENEROWE 2020R PORADNIK PARY MŁODEJ